Refleksologia

Refleksologia Luboń

Zbawienny dotyk, lecznicza moc

Nasze ciało jest jak piękna kraina, którą można odkryć, posługując się cenną mapą wyznaczającą kolejne miejsca i odkrywającą tajemnice. Sprawne odczytywanie zapisanych wskazówek pozwala odbyć najpiękniejszą podróż, prowadzącą do skarbu, jakim jest dobre samopoczucie, długowieczność i doskonałe zdrowie.

Refleksologia jest dziedziną nauki wprowadzającą nas w meandry ludzkiego ciała, opierającą się na ponad 7 tys. zakończeń nerwowych zlokalizowanych w ludzkiej stopie. Te zakończenia nerwowe łączą się bezpośrednio z wszystkimi ośrodkami tj. mózg i poszczególne części ciała. Zachowanie harmonii wszystkich gruczołów i narządów pozwala na pełnię zdrowia i witalności. Refleksologia skupia swoją uwagę na wszystkich punktach znajdujących się na stopach, a także dłoniach i twarzy.

Umów wizytę

Refleksoterapia Luboń

Refleksologia dla każdego

Jest masażem leczniczym o holistycznym podejściu do całego ciała, dedykowanym każdemu. Dzięki swojemu zbawiennemu działaniu i wysokim progu bezpieczeństwa może być wykonywany nawet u dzieci, osób przewlekle chorych, kobiet w ciąży i nieuleczalnie chorych. Wykonywana przez specjalistę wspomaga układ odpornościowy, wskazuje na rzeczywiste punkty mające wpływ na osłabienie i chorobę, eliminuje ból, wspomaga apetyt, ma zbawienny wpływ na proces trawienia, metabolizm, a także na rozwój fizyczny i umysłowy. Refleksologia jest nieocenionym masażem, który pomaga zwalczyć zaparcia, bezsenność i niespokojny sen, zmęczenie, rozdrażnienie czy bóle różnego pochodzenia.

Refleksolog w Luboniu

Wprawne dłonie, wielka wiedza

Zabiegi są wykonywane wyłącznie przez specjalistów refleksologów, którzy posiadają wybitny zakres wiedzy i odpowiednią praktykę. Nie są oni lekarzami, nie mniej czytając ze stóp, potrafią wskazać najsłabsze ogniwa naszego organizmu, mające wpływ na szereg dolegliwości. Całkowite bezpieczeństwo i skuteczność sprawiły, że refleksolodzy są specjalistami uznawanymi na całym świecie, pracującymi w szpitalach, sanatoriach, domach opieki i hospicjach. Regularne masaże działają cuda, doprowadzając nasze ciało do pięknej harmonii.

Zadzwoń
507 175 003
Zadzwoń
Przewiń do góry