Lipoliza

Lipoliza Luboń

Czym jest lipoliza?

Lipoliza to metoda elektrostymulacji. Ma szeroki wachlarz zastosowań; pomoże uporać się z nadmiarem kilogramów oraz tak zwaną pomarańczową skórką. Istnieją różnorodne zastosowania lipolizy, znamy wobec tego lipolizę iniekcyjną, ultradźwiękową, laserową. Od jakiegoś czasu na rynku pojawił się nowy sposób wykorzystania tej metody, w zupełności niebolesny, rentowny, a także niepowodujący żadnych skutków ubocznych dla pacjenta. Mowa oczywiście o lipolizie metodą elektroterapii, czyli elektrostymulacji. Elektrostymulacja jest to metoda znana od bardzo dawna, ale nadal wielu specjalistów docenia jej zalety i chętnie stosuje

Umów wizytę

Zabiegi Lipolizy w Luboniu

Zalety lipolizy

Lipoliza to ultranowoczesna metoda z zakresu medycyny estetycznej. Ma bardzo wiele zalet. Po pierwsze jest ona bezpiecznym oraz całkowicie nieinwazyjnym sposobem na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z tak opornych części ciała jak brzuch czy pośladki. Doskonale wspomaga inne metody odchudzania, takie jak ćwiczenia, masaże wyszczuplające, a także zabiegi kosmetyczne. Co więcej, jest w stanie w znaczy sposób pomóc w walce z cellulitem, który jest zmorą większości kobiet w dzisiejszych czasach.

Elektrostymulacja pomaga na przykład uporać się z przykrymi kontuzjami, wspomaga regenerację mięśni, a także może być stosowana, jako masaż. Nic dziwnego, że z jej dobroczynnych działań korzysta wielu sportowców, którzy są szczególnie narażeni na bolesne urazy. Ponadto ta metoda może być stosowana, jako uzupełnienie tradycyjnego planu treningowego. Oczywiście nie można nią całkowicie zastąpić ćwiczeń, ale trzydzieści minut elektrostymulacji odpowiada aż sześciu godzinom spędzonym na intensywnych ćwiczeniach na siłowni.

Lipoliza z użyciem elektrostymulatora Luboń

Jak wykonuje się lipolizę?

Terapię lipolizy za pomocą elektrostymulatora i elektrostymulacji wykonuje się poprzez aplikacje elektrod na danej partii ciała. Lipoliza ma za zadanie rozbić zgromadzone w danym obszarze komórki tłuszczowe znajdujące się w tkankach. Jest to proces rozkładu trójglicerydów, zatem tłuszczów prostych, które akumulują się w nadmiarze pod tkanką skórną. Rozbite tłuszcze zamieniają się w kwasy tłuszczowe oraz glicerol. A później są uwalniane do krwiobiegu, razem z krwią trafiają do wątroby, która oczyszcza krew i pomaga wydalić tłuszcze z naszego organizmu. Tradycyjna lipoliza jest mało-inwazyjną metodą, jednakowoż wybrane miejsce na ciele jest poddane wielorazowym nakłuciom za pomocą bardzo cienkiej igły. Po tym zabiegu pacjent odczuwa spory dyskomfort w postaci bólu, zasinień oraz obrzęku ciała.. Co prawda już kilka takich sesji może zdziałać prawdziwe cuda, jednakowoż koszta, a także sam strach przed bolesnymi nakłuciami może odwieść przed wyborem tej metody nadmiernymi centymetrami oraz cellulitem. Lioliza wykonywana za pomocą elektrostymulatora daje bardzo podobne efekty. Jednak pacjent nie musi zmagać się z bólem czy opuchlizną. Cała sesja przebiega bezboleśnie, a przy tym jest równie skuteczna. Ta metoda pomoże wyszczuplić sylwetkę, uporać się ze zbędnymi kilogramami, dodatkowo dzięki niej można poprawić krążenie krwi w organizmie.

Zadzwoń
507 175 003
Zadzwoń
Przewiń do góry