Fryzjerstwo

Salon Fryzjerski Luboń

Odmień swój wygląd

Salon fryzjerski „u Lindy” powstał z myślą o wszystkich zabieganych klientkach. Nasza oferta szczególnie dotyczy mam, które pragną wyglądać kwitnąco, a jednocześnie potrzebują czujnej opieki nad swoją pociechą.

W „u Lindy” połączyliśmy jedno i drugie. Skorzystać można u nas z usług profesjonalnych fryzjerów i stylistów, a jednocześnie oddać swoją pociechę pod troskliwą pieczę opiekunek.

Umów wizytę

Zobacz więcej

Fryzjer Luboń

Nasze usługi fryzjerskie

W ramach kreatywnego fryzjerstwa, można skorzystać u nas z poniższych usług:

  • strzyżenie,
  • modelowanie,
  • strzyżenie z modelowaniem,
  • modne upięcia włosów
  • koloryzacja Colpi di sole
  • baleyage
  • i wiele innych

Popularne usługi fryzjerskie

Strzyżenia

Oferujemy fryzury dla każdego od tradycyjnych do tych najmodniejszych trendów, kierujemy się przy tym typem urody osoby i jej upodobaniami, stylem życia dobierając fryzurę tak aby była łatwa i wygodna do ułożenia w domu. Dla odważnych proponujemy strzyżenia awangardowe z wzorkami.

Fryzury ślubne i okolicznościowe

Polecamy szeroki wachlarz fryzur na każdą okazję, począwszy od modelowania przez pół upięcia i upięcia. Dobieramy uczesanie mając na uwadze przede wszystkim sugestię klienta ale także urodę, styl ubioru z uwzględnieniem dodatków a także tematykę uroczystości

Regeneracja włosów

Zabieg polegający na wprowadzeniu w strukturę włosa odpowiednich produktów wspomagających odbudowę i nawilżenie włosa, podczas zabiegu używamy profesjonalnego urządzenia Infrazonu które przez zastosowanie promieni podczerwonych otwiera łuskę włosa ułatwiając wnikanie preparatu.

Colpi Di Sole

Koloryzacja dająca włosom efekt dotyku słońcem, polega na rozjaśnieniu pasm włosów od jednego do trzech tonów.

Salon fryzjerski w Luboniu

Profesjonalizm i miła atmosfera

Profesjonalizm oraz przyjazna, relaksująca atmosfera sprawi, że każda nasza Klientka poczuje się wyjątkowo, a Wasze dzieci spędzą przyjemny czas w sali lub na placu zabaw pod opieką doświadczonych animatorek. Salon „u Lindy” to gwarancja doskonałej, modnej i bardzo twarzowej fryzury. Wybierając nas, stawiacie na siebie i swoją atrakcyjność.

Nasz salon fryzjerski pozwala połączyć odpowiedzialne macierzyństwo z pięknym i kwitnącym wyglądem. Stawiamy na kompleksową obsługę Klientek, którym poza nowoczesną fryzurą oferujemy pełen pakiet usług fryzjersko-kosmetycznych pozwalających na szybki i pełen powrót do formy i wyglądu sprzed ciąży, a nawet nadania lepszego wizerunku.

Dzięki doświadczeniu fryzjerów oraz znajomości najnowszych trendów we fryzjerstwie, każda Pani cieszyć będzie się wyjątkową atrakcyjnością. Serdecznie zapraszamy w nasze progi. „u Lindy” nie zmarnujecie ani chwili czasu, a zainwestujecie go w perfekcyjny wygląd.

Zadzwoń
507 175 003
Zadzwoń
Przewiń do góry