Kosmetyczka Luboń

kosmetyczka LubońW naszej ofercie zarówno Panie, jak i Panowie znajdą mnóstwo zabiegów, dzięki którym zachowają piękno, a ciało odzyska młodość i świeżość.
Jesteśmy salonem, w którym zadbamy o każdy fragment ciała, od paznokci, aż po włosy. Nasza kosmetyczka Luboń z fachową wiedzą oraz należytym staraniem wykona potrzebne zabiegi, by poczuli się Państwo młodo, świeżo i pięknie.

Zadbane ciało, to efekt licznych zabiegów kosmetycznych oferowanych w salonie „u Lindy”. Wśród nich znajdują się między innymi zabiegi na całe ciało, jak i na poszczególne jego fragmenty. Zachęcamy do skorzystania z body wrappingu, dzięki któremu skóra staje się elastyczniejsza, a ciało nabiera formy oraz pozbywa nadmiaru tkanki tłuszczowej. Problem z cellulitem? Nie dla nas, dzięki stosowanej w salonie kosmetycznym Luboń metodzie Magic Station, dzięki której możliwe jest miejscowe wyszczuplenie oraz redukcja obwodu celulitu.

Oferujemy ponadto makijaż permanentny, usuwanie zmarszczek, przekucie uszu, czy rozmaite usługi wizażu. Z nami każda Pani wyglądać będzie olśniewająco. Zarówno na własnym ślubie, romantycznej kolacji, czy w pracy. Zachęcamy też do skorzystania z wielu typowych zabiegów, poczynając od manicuru i pedicuru, na hennie, czy woskowaniu ciała kończąc.

Zapewniamy 100-procentowe zadowolenie z każdej świadczonej w naszym salonie kosmetycznym usługi, fachowość personelu oraz rzetelną wiedzę. Do tego gwarantujemy wprost niebiański relaks oraz przyjazną atmosferę, dzięki czemu pokochacie salon „u Lindy”.
Zapraszamy.